Doğalgaz Bacası TSE Belgeli

ciftcidarlı1Doğalgaz bacası paslanmaz 316-L Kalite sacdan özel kaynakla sızdırmaz olacak şekilde üretilmektedir..
Uygulama alanına göre çift ve tek cidar olarak uygulanır..
Çift cidar doğalgaz bacası paslanmaz boru üstünde taş yünü izolasyon malzemesi üst katman olarak gofrajlı aluminyum veya paslanmaz malzemeden kaplanarak sızdırmaz olacak şekilde uygulanmaktadır…
Uygulama yapılacak bacanın projesi çıkarılarak İGDAŞTAN onay alındıktan sonra üretim ve uygulama işlemine başlanır..

Tek Cidar Baca Sistemleri
İzolasyonsuz bu seride 0.50 mm den başlayarak 5 mm’ye kadar modüler halde üretilir. Rijit metal bacalaryn uygulanamadığı düzensiz ya da hatalı baca şaftlarynda, davlumbaz atık gaz bacalarında kullanılır. Modüler bacalar yine paslanmaz çelikten bağlantı kelepçesi ile birbirine bağlanır.Negatif ve pozitif basınçla çalışan sistemlerde uygulanabilir. Kullanylan Malzeme: Paslanmaz çelik AISI 316 L (DIN 1.4404)

Çift Cidar Baca Sistemleri
Kazandan çıkan su buharı içeren atık gaz, en az yoğuşma ile bacadan atılmalıdır.Bu nedenle bu sınıftaki bacalarımızda izolasyon ve izolasyon ceketi kullanılmaktadır.Yine bu ürünlerde 30-80mm taşyünü kullanılmaktadır. Sigma serisi bacalarda cidarda SAE 316 L paslanmaz sac kullanılmaktadır. Yine siparişe göre dış cidar galvaniz ve bakır olarak imal edilebilmektedir. İki cidar arasynda ısı transferi yoktur. Kullanılan Malzeme: Paslanmaz çelik AISI 316 L (DIN 1.4404)